Przejdź do głównej zawartości

Czytane... dziergane

   Tak dawno mnie już tu nie było, że aż odczuwam lekką presję... :) Na początku chciałam wszystkich bardzo mocno zachęcić do podjęcia się wyzwania przeczytam 52 książki w 2016 !! Jeśli komuś potrzeba pewnych inspiracji może akurat coś znajdzie dla siebie właśnie tu --->
 klik :).

  • Trylogia Czarnego Maga ( T 1: Gildia Magów; T 2: Nowicjuszka; T 3: Wielki Mistrz;)
  • Era pięciorga (T 1: Kapłanka w Bieli; T 2: Ostatnia z Dzikich; T 3: Głos Bogów;)
  •  Trylogia Prawo Milenium ( T 1: Złodziejska Magia; T 2: Anioł Burz; oracz trzecia część, która nie jest jeszcze ukończona :) )
  • Duma i uprzedzenie - Jane Austen ( jestem na trzecim rozdziale :D )
  • Śniadanie u Tiffany'ego - Truman Capote
   A wracając do dziergania... czy wiecie jaki to czas!? Czas czapek 💖   Ja polecam do poduszki kilka lekkich i przyjemnych (oczywiście fantastyka :) ) tej samej autorki Trudi Canvan, pewnie nie miałabym o niej pojęcia, ale przez przypadek oglądając telewizję zauważyłam, że są w sprzedaży jej książki wraz z gazetą kosztowało mało, więc bez mrugnięcia okiem te dostępne dla mnie kupowałam systematycznie:Oraz mam zamiar w najbliższym czasie przeczytać jeszcze kilka innych romansików. :)


                                                                                         Wasza Pati xoxoKomentarze

Popularne posty z tego bloga

czapki, kominy na drutach

Na drutachWitam, dziś chciałabym przedstawić moje zimowe wyroby, czapka lub komin bardzo prosta rzecz a jak cieszy
Materiał: schachenmayr orginal Lumio neon Druty: 7 mmściegi: ściągacz pojedynczy ; wszystkie oczka lewe Obwód głowy: 52 cm
Wykonanie:na druty nabrałam 40 oczka po czym 3-4 cm (czyli około 6-7 rzędów) przerobiłam ściągaczem, następnie kontynuowałam ściegiem patentowym 17 cm (mniej lub więcej 24 rzędów), po czym zakończyłam czapkę co w moim przypadku znaczyło, że każde dwa oczka przerabiałam razem, aż o momentu gdzie zostało mi tylko jedno, które po prostu prze działam, resztę mojej robótki zszyłam i taki o  to efekt  mojej pracy.

Druty i materiał ten sam co czapka, natomiast całość komina u dziergana ściegiem patentowym na końcu zszyty :)

prezentacja :)

:P
bardzo ciepła i wygodna!

w moich opisach przeważnie znajdziecie wszystko "na oko" bo właśnie w ten sposób u mnie się najlepiej sprawdza ! :D
wszelkie pytania zapraszam - pati25063@gmail.com
komplecik

Witam Was serdecznie,

Dziś krótko i na temat. :) Komplecik, który powstał dla dwutygodniowej Lenki dziś został przekazany - niech się ciepło i wygodnie nosi ! :)

Opaska i skarpetki...
<3guziczek też jest ! :D

nie wiem czy wiosennie czy też nie ale kolory bardzo mi się podobają :)życząc Wam cudnego czwartku dziękuję za odwiedziny! Wasza Patii.
<3